6 Madde ile Gözlüklü Erkeklerin Çekici Olması

Gözlüklü olan erkeklerin aslında kendilerine has bir çekicilikleri ve havaları olabiliyor. Her gözlüklü erkeği çirkin olarak yargılamak yanlış bir genellemeden ibarettir.

  1. Zeki Gözükürler

Gözlüklü erkekler çoğu zaman diğer erkeklere göre daha zeki bir izlenim bırakırlar. Belki de doğuştan gelen bir rahatsızlıkları vardır. Ancak neticede ilk bakışta gözlüklü kişiler her zaman daha zeki kişiler olarak görülürler.

  1. Derin Olurlar

Gözlüklü bir erkeğe ne anlatırsanız sizi derin derin dinleyecekmiş hissine kapılabilirsiniz. Bu durum yine 1. maddede açıkladığımız durumdan ötürü meydana gelebilmektedir.

  1. Uğraştıkları Şeyler Vardır. Yetenekli Gözükürler

O gözlük bir kere takıldı ise mutlaka sanatsal birtakım uğraşılar yüzünden takılmıştır izlenimi yaratırlar. Genellikle gözlüklü erkeklerin güzel çizim yaptıkları gibi bir düşünce yaygındır.

  1. Gizemlidir

İzlediğimiz filmlerde bile gözlüklü erkekler genellikle zeki ve gizemli tipler olurlar. Her gizemli karakterin mutlaka gözlük taktığına şahit olmuşsunuzdur. İnsanlara gizemli hisler çağrıştıran gözlüklü erkeklerin en önemli avantajlarından birisi de bu olabilir.

  1. Saatlerce Sohbet Edebilirsiniz

Gözlük o erkeği daha kültürlü gösterebildiği için o erkek ile saatlerce her konu hakkında konuşabileceğiniz hissine kapılabilirsiniz. Bazı gözlüklü erkeklerde bu durum gerçekten de meydana gelebiliyor.

  1. Gözlük Olgunluk Katar

Harry Potter bile o küçük yaşına göre ne kadar olgun gözüküyordu değil mi? İşte bunlar hep gözlükten dolayı. Gözlük takmak kişiye belirli bir yaşanmışlık hissi verir.

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır..
Yorum Yap