Farklı Formlardaki Şapkalarla Şıklığınızı Katlayın

Kadınlar kendileri için üretilen ve piyasaya sürülen tüm aksesuarları denemek kombinlerinde kullanmak isterler çünkü bilirler ki aksesuar şıklığın ilk adımlarından biridir. Şapka da kadınların her mevsim kullanmaktan vazgeçemediği ve şıklıklarının tamamlayıcısı olduğu bir aksesuardır.

çizgili şapka modeli

Sadece Günlük Değil, Özel Günlerde de Şapka Tercih Edebilirsiniz

Kışın günlük kombinlerinde atkı-bere şeklinde birbirinden şık, örgü ve rengârenk şapkalar tercih eden kadınlar, daha şık kombinleri için ise farklı formlardaki şapkaları tercih ederler. Mesela son derece şık etek-ceket takımının üzerine takacağınız büyük ve gösterişli bir şapka sizde bambaşka bir hava yaratabilir. Son günlerde trend olan tüllü şapkalar da kadınların sık tercih ettiği bir modeldir. Özellikle klasik giyimlerinde şapkanın ön tarafından sarkan ince tül parçası sizi Fransız asilzadeleri gibi gösterebilir.

siyah şapka modeli

Bu tüllü şapka modelleri çok fazla rağbet görmüş olacak ki, örgü şapkalarda da aynı detaylar kullanılır oldu. Kadınların kış aylarında günlük olarak tercih ettiği berelerini bile artık bu modeller arasından seçiyor olması şık görünmek adına her ayrıntıya ne kadar özendiklerini gözler önüne sermeye yetiyor da artıyor bile.

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır..
Yorum Yap