Hızlı Zayıflamak İsteyenlere 3 Günlük Salatalık Diyeti

Sizde fazla kilolarından yakından insanlardan mısınız? Kilolarınız ve hayal ettiğiniz hayat ters mi düşüyor? Ya da çevre baskısından mı sıkıldınız? O halde kilo vermeye ne dersiniz? Birçok insan buna önyargılı bakıyor. Çünkü kilolu insanlar kilo verebileceklerine pekte inanmıyor. Ama diyetisyenlerin önerilerine göre kısa zamanda kilo vermek mümkün. 

Ünlü Türk diyetisyen 3 gün gibi kısa bir sürede kilo verilebileceğini, bunun düzenli yapılması takdirinde istenilen sonuca ulaşılabileceğini söyledi. Bunun için yapılması gereken şeyde diyettir. Diyetler arasında önerileni ise salatalık diyetidir. Salatalık diyeti 3 günde hızlı bir şekilde kilo verdiriyor.

3 günlük salata tarifi

Kilolara Elveda

İlk gün sabah kahvaltısında 1 bardak ılık ballı ve limonlu su, 2 dilim yağsız peynir ve 2 salatalık. Ara öğünde bol ayran ve 2 salatalık, öğlen yemeğinde haşlanmış kabak, ara öğünde 3 adet ceviz ve 3 salatalık, akşam yemeğinde de 1 porsiyon zeytinyağlı kabakla beraber 4-5 kaşık bulgur pilavı yiyin. Yatmadan 2 saat önce 2 salatalık yiyerek günü bitirin. 3 gün boyunca bunu yapın ve kilolara elveda deyin.

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır..
Yorum Yap