Erkek Modası

Moda tasarımcıları son yıllarda artık yalnızca kadınların isteklerine ve ihtiyaçlarına yönelik kıyafetler ve aksesuarlar üretmiyorlar. Erkeklerin de daha şık olabilmeleri için tasarımlarına ağırlık veren ünlü tasarımcılar günümüzde geniş bir yelpazede birbirinden farklı seçenekleri erkek modası kreasyonlarına ekliyorlar. Erkekler de artık aynı kadınlar gibi moda dünyasını yakından takip ederek istedikleri tarza kavuşabiliyorlar.

Dış görünümüne özen gösteren ve modaya uygun hareket etmek isteyen erkeklerin daha kolay seçim yapabilmelerini sağlayan bu durum modanın da giderek kendisini tüm alanlarda kendisini etkili bir şekilde gösterebilmesini sağlıyor.

Erkek modasında ayrıntıları ve şıklığı belirleyen en önemli nokta ise renkler oluyor. Moda dünyasına bakıldığı zaman erkek modasının üzerinde olan renklerin büyük hakimiyeti açık bir şekilde gözüküyor. Pantolonlar, gömlekler ve aksesuarlar belli başlı renkler ile her sezon trend olmayı başarabiliyorlar. Siyah, gri, lacivert ve kırmızı gibi renklerin ağırlıkta olduğu tasarımlar arasında baskılı ve desenli kıyafetler de yer alıyor.

Rengarenk Kıyafetler ve Farklı Kombinler

Kıyafetlerde kullanılan belli başlı renkler dışında alternatif olarak neon renkli sarı, yeşil ve pembe gibi renkler de kullanılıyor. Beyaz rengi ise erkeklerin moda dünyasında sık sık kullanılan renk oluyor. Beyaz renkli gömlekler ve pantolonlar ile birbirinden farklı kombinler ortaya çıkartılabiliyor.

Enerjik bir duruşu dışarıya şık bir şekilde yansıtmak isteyen erkekler de neon renklerin ağırlıkta olduğu tasarımları tercih ediyorlar. Ayrıca daha klasik bir stil yaratabilmek için erkeklere özel olarak tasarlanan gri, bej ve kum renginin tonları da bulunuyor.

Erkeklerin şık ve zarif duruşlarını yansıtabilecekleri gömlek modelleri ise artık her sezon birbirinden farklı tasarımlar ile karşımıza çıkıyor. Polo yakalı, dik yakalı, kot ve kadife gömlekler ile erkekler modaya uygun bir şekilde giyinebiliyorlar.

erkekler-icin-spor-siklik
erkeklerde-uzun-sac-modasi
sik-gorunmek-erkeklerin-de-hakki
erkek-modasinda-canli-renkler-hakim
2015-erkek-atki-bere-modasi
yeni-sezon-erkek-gomlek-modelleri
erkekte-taki-modasi
kis-sogugunda-siklik
sik-erkegin-resmi-tarzi
yeni-sezon-bot-modelleri
smokin-modelleri
yenilikci-siyah-damatlik-modelleri
takim-elbise-gomlegi-neye-gore-secilir
kisa-boylu-erkekler-nasil-takim-elbise-secmeli
jean-pantolonla-birlikte-ne-tur-ceket-giyilir
erkeklerin-giyinirken-yaptigi-7-hata
kol-saati-boynerden-alinir
kigili-erkek-tisort-modelleri-2015
erkeklerin-giyinirken-yaptigi-hatalar